E.C.A Armatürler

E.C.A. ve Serel’den enerji ve su tasarruflu ürünler

Topaz armatür serisiyle E.C.A; kombi ve şofbendeki ateşleme sisteminin el yıkama gibi kısa süreli kullanımlarda dahi gereksiz yere devreye girmesini önleyen, bu yolla da hem enerji tasarrufu hem de çevre kirliliğini önleyen teknolojisiyle dünyada bir ilke imza atıyor.

E.C.A’ nın Fotoselli duş bataryası, önünde üç saniye durunca çalışan ve kişinin görüş alanından çıkmasından sonra suyu keserek doğada giderek azalan suyun israfını önleyen, aynı zamanda dünyaya model oluşturan bir ürünü. Fuarda sergilenen E.C.A.’nın klozet bataryası ise sıcaklık limitörü sayesinde haşlanmayı önleyen teknolojisiyle klozet bataryası E.C.A.’nın dünya yapı sektörüne sunduğu ilklerden bir diğerini oluşturuyor.

Astro ve Quadrille klozet musluğu ürün serisi de klozetin yanına takılan iki adet ara musluğu tek bir gövdede birleştirmesiyle fark yaratıyor. E.C.A tasarım ekibince geliştiren bu klozet musluğu, iki ayrı kumandası ile banyolarda görüntü sadeliği yaratan patentli iki ürün olarak öne çıkıyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan modern çizgilere sahip olan E.C.A armatürler sağladıkları hijyen ile tüketicilere suyu güvenle kullanmaları için en gelişmiş teknolojilerle üretilmiş ürünler sunuyor. Suya hiç bir şekilde toksit madde salmayan ve mikro organik yapılanmalara yol açmayan E.C.A. Armatürler, kullanıldıkları yapılara modern tasarımlarıyla da değer katıyor.

 

Ecesan Newarc Armatürler

Ecesan Power

Çarpıcı tasarım ve dinamik dış görünümüyle banyo ve lavabolarda eşsiz görüntü sunuyor.

 

 

 

Ecesan Energy

Suyun keyfini ve huzurunu yaşamak isteyenler için tasarlandı.

 

 

 

 

Ecesan Diamond

Diamond serinlik veren,estetik ve eğlenceli aynı zamanda keskin hatları ile çekici.

Google Harita