Sulama Sistemleri

Fırat Bina içi Tesisat Boru Sistemleri

Fırat PVC, PE ve PP boru ve ek parça sistemleri konusundaki uzmanlığını bina içi atık ve temiz su tesisat sistemlerinde kullanarak evinizin ömrünü ve değerini uzatmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru uygulanan bina içi tesisat boru ve ek parça sistemleri kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar; seramiğinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Fırat Altyapı Boru Sistemleri

PE ve HDPE Basınçlı İçme Suyu Boruları, FCS Cam Elyaflı Büyük çaplı Basınçlı İçme Suyu Boruları, PE 80 Doğalgaz Boruları, PE EF Elektrofüzyon Ek parçalar, FKS Spiral Sarımlı Kanalizasyon Boruları, Telekomünikasyon Boruları (Telekom) ve Ek Parçaları, Triplex Koruge Korige Boru ve Ek Parçaları, PVC Kanalizasyon Boru ve Ek Parçaları, Ön izolasyonlu jeotermal Borular ve ek parçaları, Karayolları PVC tünel tipi (Atnalı) drenaj boru ve ek parçaları, Fırat Altyapı Boru Sistemlerini oluşturmaktadır.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Fırat Drenaj Boruları

Fırat PE ve PVC Drenaj Boru Sistemleri istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, temelinde su bulunan inşaatların temelinde, arazi ıslah çalışmalarında ve yol banket çalışmalarında güvenle kullanılır. PVC Drenaj Boruları delikli ve deliksiz; PE Drenaj Boruları ise perforeli olarak kullanılmaktadır. PVC Tünel Tipi Drenaj Boru Sistemleri ise karayolları, otoyollar, havalimanları ve inşaat drenajlarında tercih edilir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Fırat PVC Yağmur Olukları

PVC Yağmur Oluğu ve Ek Parçaları ( PVC Çatı Oluğu ve Ek Parçaları) yağmur suyunun yapılara zarar vermeden kanalizasyon sistemlerine herhangi bir sızıntı olmadan iletilmesini sağlar. Fırat PVC Çatı Oluklarını Dekoratif PVC Yağmur Olukları ve Köşeli PVC Yağmur Olukları olmak üzere 2 çeşit üretmektedir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Isı İsyasyonu

Fırat PVC Hortumlar

Fırat PVC Hortum ve PE Hortum olarak birçok hortum grubunu üretmektedir. Bahçe hortumu, sulama hortumu, emici hortum, verici hortum, flex hortum, yangın hortumu, kauçuk bazlı hortum, sanayi tipi hortum, su giriş ve tahliye hortumu, örgülü ve örgüsüz gaz hortumu, şeffaf hortum Fırat’ın ürettiği hortumlardır. Tüm Listeyi Görmek için Ürün Detaylarını İnceleyin

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Fırat Damla Sulama Sistemleri

YFırat damla sulama boruları “damla sulama sistemleri” anlayışıyla üretilir. Fırat’ın Ankara’daki üretim tesislerinde üretilen damla sulama boruları, mini vana, nipel manşon, kör tapa, redüksiyon T ve dirsek “Fırat damla sulama sistemleri”ni oluşturur.

Ürün Detayları için Tıklayın

Google Harita