Termosifon

Termosifondan çok split görünümüne sahip olan ürünümüz Velis ağır hacimler ve pek çekici olmayan geleneksel “boyler” kavramından ayrılışı simgeliyor. İnce, düz ve zarif tasarımıyla Velis termosifon türünün tek örneği ve bir bakışta diğer ürünlerden ayırt edilebiliyor.

Up Design şirketinin direktörü Umberto Palermo İle yaptığımız işbirliğinden, kompakt yapısı ve kişiselleştirilebilen estetik paneli sayesinde banyolara armonik şekilde uyum sağlayabilen bir ürün doğdu.

“Isıtıcı ürünlerle dekorasyonu bir araya getirdiğimiz zaman klasik termosifonlar gibi göze pek hoş görünmeyen eşyaların girdikleri ortama değer katabilecek ve biraz kişiselleştirilebilecek ürünlere dönüştürülebildiğini gördük” diyor Up Design’ın direktörü Umberto Palermo. “Bu varsayımdan yola çıkarak Velis termosifonda “acquarredo” kavramını tanıtmak istedik. Kendimize sadece işlevsel değil, aynı zamanda göze de hoş görünen bir cihaz tasarlayıp tasarlayamayacağımızı sorduk".

Tasarımcı Palermo işte bu amaçla cihazı değiştirilebilir şık bir ön panelle “giydirmeyi” düşündü. Termosifon dünyasına gerçek bir yenilik getirilerek cihazın kullanıcının zevk ve beklentileriyle uyum sağlaması ve banyoların biraz stille dekore edilmesi amacıyla tamamen beyaz rengin hakim olduğu bir ürün yaratıldı.

Google Harita