Isı Sistemleri Seçenekleri

ECA

E.C.A. Confeo Plus

E.C.A. Confeo Plus Teknik ve Tasarım Özellikleri.

17 Üstün Emniyet Sistemi

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Ariston

Ariston Kombi

Ariston’un misyonu her zaman sizlere maksimum konfor sağlayarak evinizi ideal bir yaşam ortamı haline getirmek olmuştur. Ariston’un Genus serisi kombileri DNAlarında bu amacı taşıyarak doğdular ve bugün arzu ettiğiniz konforu her açıdan sunabilecek düzeydedirler.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Kazan

Yoğuşmalı Kazanlar

Yüksek ısıl güç gerektiren ısıtma ihtiyaçları için ideal olan GENUS PREMIUM HP, 45 ve 65 kW gücündeki modelleriyle yoğuşmalı kazan yelpazesini tamamlamaktadır. Ariston yüksek güçlü kombi modelleriyle entegre çözümler sunmakta, toplu konutlarda kullanılan kolektif ısıtma sistemlerinin modern ihtiyaçlarını karşılamak için modüler tesisatların kurulması için gerekli tüm öğeleri tedarik etmektedir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Termosifon

Termosifonlar

Termosifondan çok split görünümüne sahip olan ürünümüz Velis ağır hacimler ve pek çekici olmayan geleneksel “boyler” kavramından ayrılışı simgeliyor. İnce, düz ve zarif tasarımıyla Velis termosifon türünün tek örneği ve bir bakışta diğer ürünlerden ayırt edilebiliyor.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Radyatör

Panel Radyatörler

Standart panel radyatörler 5 farklı tipte üretilebilmektedir. 300 mm' den 900 mm'ye kadar 8 farklı yükseklik seçeneği ve 400 mm' den 3000 mm'ye u laşan boy seçenekleri ile her türlü ihtiyaca hitap edebilmektedir. Radyatör bağlantısı sağ/sol ya da panelin tam orta eksenindeki att bağlantı noktalanndan gerçekleştirilebilir. Ortadan bağlantı yaptığınız takdirde paneliniz bağlantı noktasını tam olarak ortalayacaktır. 8 delikli yeni panel radyatör bu haliyle projelerde montaj kolaylığı sağlayacaktır. Termostatik çekirdek bağlantısı yapılarak ortamın konfor sıcaklığı ayarlanan değerlerde sabit tutulabilmektedir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Isı İsyasyonu

Isı İstasyonları

Daire girişlerine konulan ısı istasyonları, o dairenin ısı enerji merkezi olmaktadır. Isı istasyonları, dairelerdeki basınç farkına göre devri ayarlanabilen bir sirkülasyon pompası ile beslenir. Ayrıca her istasyonda ısıtma hattına konulan zon ventili yardımı ile o daire kendisi için uygun olan sıcaklığı verecek enerji (merkezi sıcak su) ile beslenebilir. Bireysel bölümlerin ( odaların ) sıcaklık kontrolü ise termostatik ventiller yardımı ile gerçekleşir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Isı İsyasyonu

Kaskad Sistemleri

Yanlış ısı kaynağı seçimi, para kaybı demektir. “Kaskad ısıtma sistemleri” klasik ısıtma sistemlerine göre %40 daha tasarrufludur.Bu yüzden ilk yatırım maliyetini çok kısa sürede amorti etmekte ve sistem kullanıcısını sürekli kâra geçirmektedir.

Ürün Detayları için Tıklayın

 

Klima

Klima & İklimlendirme

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Klimalar, konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar.

Ürün Detayları için Tıklayın

Google Harita